عضویت در کانال VIP علم و ثروت

تحلیل و سیگنال بازارهای مختلف

از {{model.count}}
زمان اشتراک
زمان اشتراک را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
4,300,000
31% تخفیف
2,990,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

در کانال VIP علم و ثروت سعی کرده ایم کاربردی ترین منابع، از جمله تحلیل و سیگنال بازارهای مختلف را برای سرمایه گذاران و معامله گران بازارهای مالی فراهیم کنیم. توصیه میکنیم برای آشنایی بیشتر و اطلاع از جزئیات محتوای این کانال، بخش نقد و بررسی همین صفحه را مطالعه فرمایید.

شما با دریافت اشتراک کانال VIP علم و ثروت از پرداخت بالغ بر 100 میلیون تومان در سال جهت عضویت در برترین سایت های داخلی و بین المللی بی نیاز خواهید شد. دریافت سبد هفتگی سهام، سیگنال های منتخب بازار فارکس،  تحلیل بنیادی صدها سهم بورسی و ... بخشی از جمله خدمات این کانال می باشد. 


  • اشتراک یک ساله شامل پرداخت اقساطی در 3 ماه می باشد که برای ثبت درخواست پرداخت به صورت قسطی، می توانید ابتدا در سایت ثبت نام نموده و سپس از طریق پنل کاربری خود، در بخش درخواست پشتیبانی ، درخواست جدید را زده و تقاضای خود را  ثبت کنید تا کارشناسان واحد مالی علم و ثروت، در اسرع وقت شرایط را به شما اعلام نمایند.
  • همچنین برای اطمینان بیشتر، امکان عضویت رایگان در کانال به مدت یک هفته نیز برای شما فراهم شده که برای ثبت درخواست می توانید از همان شیوه درخواست پرداخت اقساطی اقدام نمایید.
  • توجه داشته باشید عضویت جدید در کانال در ابتدای هر هفته صورت می پذیرد نه تاریخ خرید محصول.
  • لطفا جهت تسریع در پیگیری، رسید پرداخت خود را به شماره 0901 440 0901 ارسال نمایید.