سایر خدمات


شـما لایق بهتـرین هـا هسـتید

  • نیاز به خدمات خاصی غیر از موارد زیر را دارید؟ با ما در میان بگذارید (برای پیشنهاد خدمات کلیک کنید)
  • همچنین برای آشنایی بیشتر با مرکز علم و ثروت ایران اینجا و برای مشاهده دوره های آموزشی علم و ثروت اینجا کلیک نمایید.

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

سوپر کانال vip بازارهای مالی

1,170,000 تومان

در سوپر کانال VIP علم و ثروت ضمن دریافت سود از بازارهای مختلف داخلی و جهانی از هرگونه اشتراک دیگر بی نیاز خواهید شد. ما در این کانال سعی کرده ایم زمینه ای را فراهم کنیم تا معامله گران و سرمایه گذاران بازارهای مختلف، از جمله بورس ایران، بازار فارکس، بازار کریپتو (رمزارزها) و ... به برترین منابع و سیگنال ها دسترسی داشته باشند. توصیه میکنیم برای آشنایی بیشتر و اطلاع از جزئیات محتوای این کانال، بخش نقد و بررسی همین صفحه را مطالعه فرمایید.


بسته جامع فیلترهای کاربردی بازار سهام

250,000 تومان

با توجه به تعداد بالای سهم های قابل معامله در بازار سهام ایران، یکی از دغدغه های همیشگی بورس بازان یافتن سهمی است که متناسب با استراتژی شخصی آنها باشد. طبیعی است که این امر بدون داشتن فیلترهایی که سهام مستعد رشد (از نظر شما و استراتژی تان) را از سایر سهم ها تفکیک کند، کار بسیار دشواری است. به همین منظور، آکادمی علم و ثروت 17 فیلتر که می توان در استراتژی های مختلف از آن استفاده نمود را در یک فایل به همراه راهنمای نحوه فعال سازی آنها در سایت TSETMC.COM در اختیار شما فعالان بازار سرمایه قرار داده است. همچنین در این فایل، شما به 21 ترکیب منتخب که مورد تائید و استفاده تیم علم و ثروت می باشد نیز دسترسی خواهید داشت. برای اطلاعات بیشتر لطفا بخش نقد و بررسی و مشخصات همین صفحه را به صورت کامل مطالعه فرمایید.


دریافت مشاوره سرمایه گذاری و کارآفرینی

1,000,000 تومان

چنانچه در زمینه کسب و کار خود، سرمایه گذاری در بازارهای مختلف، معاملات خود و یا مسائل آموزشی نیاز به دریافت مشاوره دارید می توانید از طرح مشاوره حضوری و تلفنی علم و ثروت استفاده نمایید.


دریافت مشاوره رایگان

چنانچه در زمینه تحلیل بازار خاص و یا موضوعات آموزشی سوالی دارید می توانید از طرح مشاوره رایگان علم و ثروت استفاده نمایید.


دسته‌بندی