بسته های تخصصی


شما در این بخش امکان انتخاب آموزش های تخصصی مورد نیاز خود در زمینه های مختلف سرمایه گذاری و کارآفرینی را خواهید داشت


  • در صورتی که تمایل دارید تنها با هفته ای 6 ساعت به یک دکتر مالی تبدیل شوید و در کنار دریافت برترین پشتیبانی ها توسط تیم حرفه ای علم و ثروت، پس از پایان دوره امکان کسب درآمد از تمامی بازارها را داشته باشید، پیشنهاد ما به شما شرکت در دوره های جامع دانشکده سرمایه گذاری و کارآفرینی علم و ثروت می باشد.
  • این لیست در حال به روز رسانی است

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

دوره کیمیاگر فارکس

0 5,390,000 تومان

این دوره که ترکیبی از چند دوره مجزا تحت عناوین : تحلیل فاندامنتال بازار فارکس، تحلیل تکنیکال، سرمایه گذاری در سهام بین الملل و ... می باشد، به شما این امکان را می دهید که از صفر با تمامی ابعاد این بازار آشنا شده و به کسب درآمد دلاری از آن بپردازید. مباحث کلیدی مدیریت سرمایه و آشنایی با تحلیل سنتیمنت فارکس نیز ازجمله  مباحث این دوره می باشد. برای اطلاعات بیشتر بخش نقد و بررسی همین صفحه را مطالعه نمایید.


دوره تحلیل فاندامنتال فارکس

2,470,000 2,470,000 تومان

دوره تحلیل فاندامنتال بازار فارکس، در کنار آموزش جامع نحوه تحلیل بنیادی ارزها و دارایی های مختلف قابل معامله در این بازار، شامل مطالب ارزشمندی در زمینه مدیریت سرمایه و تحلیل سنتیمنت نیز می باشد که توصیه می کنیم برای آشنایی بیشتر با محتوای این دوره، بخش نقد و بررسی را مطالعه نمایید.


دوره آموزش جامع تحلیل تکنیکال

1,650,000 تومان

بی شک یکی از کلیدی ترین روش های متداول تحلیل که در تمام بازارهای مالی و دارایی کاربرد داشته و به شما کمک می دهد بتوانید با شناخت قوانین عرضه و تقاضا فرصت های جذاب و سودآور را تشخیص دهید، استراتژی های معاملاتی تحلیل تکنیکال می باشد. در این دوره بدون پرداختن به حواشی فراوان و غیر قابل استفاده متد تحلیلی، از صفر تا صد کاربردی ترین استراتژی هایی که برای کسب معاملات سودآور به آن نیاز دارید، آموزش داده شده تا بدون هیچ پیش نیازی به یک تکنسین تمام عیار تحلیل تکنیکال تبدیل شوید. پیش از خرید حتما بخش نکات ضروری زیر را مطالعه فرمایید.


دوره بورس بین الملل (فارکس مقدماتی)

1,270,000 تومان

در این دوره تلاش شده هر آنچه را برای خرید و فروش سهام شرکت های بین المللی (اپل، مایکروسافت، تسلا و ..) اعم از زمان مناسب برای سرمایه گذاری در این شرکت ها، نحوه چک کردن قیمت ها، زمان فروش مناسب، صفر تا صد ثبت نام در سایت های مورد نیاز، روش های مختلف انتقال پول و خرید و فروش، و ... نیاز دارید، به زبانی ساده خدمت شما علاقه مندان سرمایه گذاری در بازارهای جهانی آموزش دهیم. این دوره پیش نیاز ورود به بخش های مختلف بازار فارکس، به عنوان بزرگترین بازار مالی جهان نیز می باشد که دانش پژوهان آن می توانند پس ازتکمیل این آموزش ها، قدم در یادگیری سایر بخش های دنیای زیبای فارکس شامل معامله ارز کشورهای مختلف، کامودیتی ها (طلا، نقره، نفت و گاز، قهوه، گندم و ...) و غیره بگذارند. پیش از خرید حتما بخش نکات ضروری زیر را مطالعه فرمایید.


دوره فرصت های سودساز افزایش سرمایه (فاندامنتال مقدماتی)

910,000 تومان

در این دوره ضمن آموزش جامع و کامل مجامع شرکت های بورسی، روش کسب سود از مجامع سالیانه و افزایش سرمایه شرکت ها نیز فرا خواهید گرفت. همچنین این دوره مقدمه فراگیری تحلیل بنیای بازار سهام نیز می باشد. پیش از خرید حتما بخش نکات ضروری را مطالعه نمایید.


دوره اسرار سرمایه گذاری

490,000 تومان

دوره اسرار سرمایه گذاری تلاش دارد تا با بیانی ساده، مهم ترین نکات و تکنیک های ورود به دنیای سرمایه گذاری، پیش بینی قیمت ها و در امان ماندن از تورم را به مخاطبان خود آموخته و سطح سواد مالی تمامی افراد جامعه را ارتقاء دهد. شما با دنبال نمودن آموزش های این دوره هیچ گاه از تورم جا نخواهید ماند و در کنار فراگیری اصول سرمایه گذاری، زمان مناسب جهت ورود به هر بازار را نیز خواهید شناخت.


دوره آموزشی الفبای تکنیکال

550,000 380,000 تومان 31%

دوره آموزشی الفبای تکنیکال شامل آموزش مطالبی است که پیش نیاز ورود به دنیای زیبای تحلیل و ترید می باشد. برای آشنایی بیشتر با محتوای این دوره،بخش نقد و بررسی را مطالعه بفرمایید.


دوره آموزش صفر تا صد فیبوناچی

410,000 249,000 تومان 40%

دوره جامع فیبوناچی (درتحلیل تکنیکال) شامل آموزش های ارزشمندی می باشد که شما متقاضی گرامی میتوانید دربازارهای مختلف به کار ببرید.مجموعه آموزشی علم وثروت توصیه میکند، برای آشنایی بیشتر بامحتوای این دوره، بخش نقد و بررسی را مطالعه بفرمایید.


دسته‌بندی