سرمایه گذاری امن و بی دردسر با دپارتمان اینوستو علم و ثروت


  • در دپارتمان اینوستو چه خدماتی ارائه می شود؟

دپارتمان اینوستو، خدمتی دیگر از مرکز علم ثروت ایران می باشد که با هدف بیمه سرمایه های مازاد مخاطبان خود در برابر تورم تشکیل گردیده و به شما کمک می دهد سرمایه های خود را حداقل به میزان تورم (معادل حداقل 45% در سال) رشد دهید. 

  • این فرآیند از چه طریقی صورت می گیرد؟

دپارتمان اینوستو با ارائه پیشنهادات سرمایه گذاری و چینش سبدی از سهم های مستعد رشد در بورس، شما را به صورت تضمینی به حداقل سود ذکر شده در سال می رساند. بدیهی است که با توجه به زمان دریافت اشتراک توسط شما، ممکن است سود شما بیشتر از میزان قید شده شود، اما کمتر از آن نخواهد شد.

  • آیا این کار وقت زیادی از من می گیرد؟

خیر؛ اینوستو صرفا یک سبد متشکل از 5 سهم را به شما ارائه کرده و در صورت نیاز حداکثر ماهیانه یک مرتبه آن را بروزرسانی خواهد کرد. بنابراین شما صرفا یک مرتبه در ماه نیاز به خرید و یا جابجایی سهم ها دارید تا به بازدهی مطلوب برسید.

  • آیا عضویت در باشگاه مشتریان دپارتمان اینوستو نیاز به سرمایه زیادی دارد؟

خیر، شما با هر سرمایه ای می توانید به بازدهی مورد نظر برسید، اما طبیعتا برای سرمایه های بالای 100 میلیون تومان مقرون به صرفه تر می باشد. فرض کنید شخصی با سرمایه 1 میلیارد تومانی عضو باشگاه مشتریان اینوستو شود؛ طبیعتا با پرداخت هزینه ای ناچیز جهت دریافت اشتراک می‌تواند به حداقل بازدهی 450 میلیون تومانی برسد و سرمایه خود را در برابر تورم حفظ کند.

  • آیا تضمینی برای رسیدن به حداقل بازدهی گفته شده وجود دارد؟

بله؛ دپارتمان اینوستو در صورت عدم بازدهی مذکور در پایان قرارداد به هر دلیلی، به صورت رایگان سه ماه قرارداد شما را تمدید کرده تا به بازدهی 57 درصدی برسید و به ازای هر سه ماه تمدید رایگان معادل 12 درصد به تعهد سود اوری اینوستو افزوده می‌شود.

  • آیا امکان واگذاری کامل روند سرمایه گذاری به کارشناسان اینوستو وجود دارد؟

بله؛ ابتدای هر فصل، اینوستو اقدام به انعقاد تعداد محدودی قرارداد مشارکت در سرمایه گذاری با مشتریان خود می‌نماید که دریافت سود این قراردادها در سه حالت ماهیانه، فصلی و یا سالیانه می‌باشد و میزان سود دریافتی متناسب با نوع قرارداد متفاوت است.جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی درباره این قراردادها اینجا کلیک نمایید. 

ظرفیت این بخش از اینوستو محدود به 5 قرارداد در هر فصل می باشد و در صورت تمایل بهپیش ثبت نام می توانید فرم زیر را تکمیل کرده و با پرداخت مبلغ پیش ثبت نام، رزرو خود را قطعی نمایید.  • {{value}}
نام و نام خانوادگی را بنویسید. نام و نام خانوادگی را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
شماره موبایل را بنویسید. شماره موبایل را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
استان و شهر را بنویسید. استان و شهر را کوچک‌تر از 30 حرف بنویسید.
میزان سرمایه را بنویسید. میزان سرمایه را کوچک‌تر از 10 حرف بنویسید. میزان سرمایه را به صورت عدد صحیح و بدون هیچ حرف اضافه ای بنویسید. مانند: 90000

به تومان وارد نمایید

نوع قرارداد را انتخاب کنید.
تومان
مبلغ را بنویسید.
درگاه پرداخت را انتخاب کنید.

کمی صبر کنید...

در بهترین زمان ممکن درست ترین کار رو انجام بده!

20+

میلیارد تولید ثروت

5+

سال تجربه

1000+

فارغ التحصیل دوره های آموزشی

20+

کارآفرینی مستقیم