سرمایه گذاری امن و بی دردسر با دپارتمان اینوستو علم و ثروت


  • در دپارتمان اینوستو چه خدماتی ارائه می شود؟

دپارتمان اینوستو، بخش سرمایه پذیر مرکز علم و ثروت ایران می باشد. در این بخش، سرمایه از شما و فرآیند سرمایه گذاری توسط علم و ثروت صورت می پذیرد و شما در سود حاصله شریک خواهید شد. 

  • چه تضمینی وجود دارد که این سرمایه گذاری منجر به زیان نشود؟

علم و ثروت به پشتوانه تخصص و سال ها تجربه سرمایه گذاری های مختلف، در تمامی قراردادهای خود اصل سرمایه شما را تضمین کرده و شما معادل سرمایه خود تضمین تجاری دریافت خواهید کرد.

  • سرمایه من در چه زمینه هایی سرمایه گذاری می شود؟

دپارتمان اینوستو متناسب با شرایط زمانی و مکانی ممکن است سرمایه های جذب شده را، در کسب و کارهای مستعد و بازارهای مختلفی همچون سهام، ملک، صندوق ها، اوراق، طلا و ... سرمایه گذاری نماید.

  • چند مدل قرارداد در دپارتمان اینوستو منعقد می گردد؟

در حال حاضر سه قرارداد قابل انعقاد است. 

  1. قرارداد یکساله با دریافت سود ماهیانه = در این قرارداد هر ماه 3% به نسبت سرمایه خود (3 میلیون تومان به ازای هر 100 میلیون) از اینوستو سود دریافت می کنید.
  2. قرارداد یکساله با دریافت سود در پایان قرارداد  = در این قرارداد شما سود خود را با گذشت یکسال  و در پایان کار دریافت می کنید. در این حالت هر ماه 4% بر ارزش سرمایه شما افزوده شده و پایان قراراد 48% سود دریافت خواهید کرد. همانگونه که مشخص است شما 12% سود بیشتری به نسبت مورد اول دریافت خواهید کرد.
  3. قرارداد دو ساله با دریافت سود در پایان قرارداد : در این قرارداد نیز شما سود خود را  پایان کار یعنی پس از اتمام دو سال دریافت خواهید کرد. در این حالت هر ماه 5% بر ارزش سرمایه شما افزوده شده و پایان قراراد 120% سود دریافت خواهید کرد.
  • حداقل مبلغ سرمایه گذاری چقدر است؟

در قرارداد ماهیانه 500 میلیون و در قراردادهای یکساله و دوساله 300 میلیون تومان 

  • برای شروع سرمایه گذاری باید چکار کنم؟

با توجه به استقبال و درخواست های فراوان نسبت به سرمایه گذاری توسط دپارتمان اینوستو علم و ثروت، و همچنین با توجه به اصول زمانی مناسب جهت عقد قراردادهای سرمایه گذاری، ظرفیت این بخش از علم و ثروت بسیار محدود می باشد و هر از چند ماه صرفا برای تعداد محدودی ظرفیت باز می شود. 


چنانچه دوست دارید اولین نفر باشید که از عقد قراردادهای جدید مطلع می شود، فرم زیر را تکمیل نمایید
  • {{value}}
نام و نام خانوادگی را بنویسید. نام و نام خانوادگی را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
شماره موبایل را بنویسید. شماره موبایل را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
استان و شهر را بنویسید. استان و شهر را کوچک‌تر از 30 حرف بنویسید.
میزان سرمایه را بنویسید. میزان سرمایه را کوچک‌تر از 10 حرف بنویسید. میزان سرمایه را به صورت عدد صحیح و بدون هیچ حرف اضافه ای بنویسید. مانند: 90000

به تومان وارد نمایید

نوع قرارداد را انتخاب کنید.

کمی صبر کنید...

در بهترین زمان ممکن درست ترین کار رو انجام بده!

20+

میلیارد تولید ثروت

5+

سال تجربه

1000+

دانش پژوه

20+

کارآفرینی مستقیم