دوره تحلیل فاندامنتال فارکس

چند سر و گردن حرفه ای تر شوید

از {{model.count}}
تعداد
نوع
2,470,000
2,470,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
(تعداد موجودی: {{ (2147483647 > 2147483646) ? "نامحدود" : (model.stock || 2147483647) }})
 • {{value}}
کمی صبر کنید...

دوره تحلیل فاندامنتال بازار فارکس، در کنار آموزش جامع نحوه تحلیل بنیادی ارزها و دارایی های مختلف قابل معامله در این بازار، شامل مطالب ارزشمندی در زمینه مدیریت سرمایه و تحلیل سنتیمنت نیز می باشد که توصیه می کنیم برای آشنایی بیشتر با محتوای این دوره، بخش نقد و بررسی را مطالعه نمایید.

واقعیت این است که اگر می خواهید جزء 5 درصد افرادی باشید که در این بازار به صورت مداوم سود کسب می کنند و در کمتر از سه سال سرمایه و یا خودتان از بازار حذف نشوید، مادامی که بقیه در حال فراگیری انواع و اقسام استراتژی های معاملاتی هستند شما باید وقتتان را صرف فراگیری و ارتقاء سیستم مدیریت سرمایه خود نمایید. چیزی که در کنار مباحث تحلیل فاندامنتال به صورت مبسوط در این دوره به آن پرداخته شده است. شما از صفر تا صد اصول مدیریت سرمایه در بازار فارکس، را نیز فرا خواهید گرفت. 

و اما بخش اصلی این دوره یعنی تحلیل فاندامنتال، شامل مهم ترین مشکلات اقتصاد کلان و راه های شناخت و درمان آنها، آشنایی با شاخص های کلان اقتصادی و نحوه تحلیل بنیادی بازار توسط داده ها، انواع سیاست های پولی و مالی و تاثیر آنها بر معاملات فارکس و ... می باشد.

در نهایت یکی از مهم ترین مباحث در راستای شناخت فرصت های معاملات سودآور، یعنی تحلیل سنتیمنت و احساسات بازار نیز به صورت مفصل در این دوره آموزش داده شده است.

بنابراین با توجه به محتوای غنی این دوره، چنانچه می خواهید در معاملات فارکس، چند سر و گردن از سایر معامله گران بالاتر باشید، به شما دوره چند بعدی تحلیل فاندامنتال را توصیه می کنیم.


 • دانش پژوهان این دوره امکان شرکت در جلسات آنلاین ماهیانه با مهندس صالح حیدری، مدیر مسئول مرکز علم و ثروت ایران را خواهند داشت.این جلسات به منظور رفع اشکال و استفاده عملیاتی از آموزش ها، برگزار می گردد.
 • محتوای این دوره از طریق پلتفرم اسپات پلیر در اختیار کارآموزان قرار گرفته تا در کنار محیطی کاربرپسند، هم با گوشی موبایل و هم رایانه قابل دسترسی باشد. پس از خرید دوره حداکثر طی 24 ساعت کد لایسنس اختصاصی شما صادر و توسط تیم پشتیبانی برایتان ارسال می گردد.
  • توجه داشته باشید طبق استاندارد اسپات پلیر محتوای دوره ها به صورت پیش فرض تا یکسال در اختیار شما قرار می گیرد. چنانچه پس از اتمام این مدت همچنان نیاز به دسترسی داشته باشید، با هماهنگی تیم پشتیبانی امکان تمدید دسترسی شما وجود خواهد داشت.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل، می توانید از طریق راه های ارتباطی با تیم پشتیبانی تماس حاصل فرمایید. (راه های ارتباطی)
 • پیش نیاز شرکت در این دوره، دوره فارکس مقدماتی (سهام بین الملل)، و یا آشنایی ابتدایی با مفاهیم پایه، اصطلاحات، نحوه معامله زدن و ورود به بازار فارکس می باشد.
 • مکمل آموزش های این دوره، استفاده از آموزه های تحلیل تکنیکال می باشد.
  • برای شرکت در دوره تحلیل تکنیکال کلیک کنید.
  • برای شرکت در دوره جامع فارکس، شامل سهام بین الملل، تحلیل فاندامنتال و تحلیل تکنیکال کلیک کنید.
 • پیشنهاد می کنیم برای اطلاع از محتوای این دوره، بخش مشخصات همین صفحه را مطالعه نمایید.
 • چنانچه نیاز به دریافت مشاوره جهت انتخاب آموزش یا خدمات متناسب با خود را دارید، اینجا کلیک نمایید.
 • برای آشنایی با سایر دوره های علم و ثروت، اینجا کلیک کنید.
مدیریت سرمایه
شامل مدیریت حجم، مدیریت سود، مدیریت ضرر، مدیریت استخراج سود، نحوه انتخاب معاملات از میان تحلیل ها و سیگنال های مختلف با استفاده از تکنیک تیک های طلایی، استفاده از رند شکن ها در جهت نیافتادن در تله استاپ هانت و ...
فاندامنتال
آشنایی با مباحث اقتصاد کلان، شناخت شاخص های تورمی تاثیرگذار بر بازار همچون CPI PPI PCE و ...، شناخت شاخص های اقتصادی مهم مانند GDP NFP PMI و ...، آشنایی با شاخص های اوراق قرضه، شاخص های سهامی کشورهای مختلف، شاخص DXY VIX و ...، آموزش انواع سیاست های پولی و مالی شامل نرخ بهره، ترازنامه، مالیات، فروش اوراق و نحوه تحلیل آنها در بازار، و ...
سنتیمنت
شامل مباحث کاربردی مانند ریسک پذیری و ریسک گریزی، کورولیشن و همبستگی نمادها، دریافت سیگنال های معاملاتی از مواضع و صحبت های بانک های مرکزی، بهترین تایم ورود به هر معامله بر اساس احساسات بازار و ...