بسته جامع فیلترهای کاربردی بازار سهام

17 فیلتر کاربردی + 21 ترکیب منتخبِ تیم علم و ثروت جهت یافتن سهم های مستعد رشد

از {{model.count}}
تعداد
نوع
250,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
(تعداد موجودی: {{ (2147483647 > 2147483646) ? "نامحدود" : (model.stock || 2147483647) }})
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

با توجه به تعداد بالای سهم های قابل معامله در بازار سهام ایران، یکی از دغدغه های همیشگی بورس بازان یافتن سهمی است که متناسب با استراتژی شخصی آنها باشد. طبیعی است که این امر بدون داشتن فیلترهایی که سهام مستعد رشد (از نظر شما و استراتژی تان) را از سایر سهم ها تفکیک کند، کار بسیار دشواری است. به همین منظور، آکادمی علم و ثروت 17 فیلتر که می توان در استراتژی های مختلف از آن استفاده نمود را در یک فایل به همراه راهنمای نحوه فعال سازی آنها در سایت TSETMC.COM در اختیار شما فعالان بازار سرمایه قرار داده است. همچنین در این فایل، شما به 21 ترکیب منتخب که مورد تائید و استفاده تیم علم و ثروت می باشد نیز دسترسی خواهید داشت. برای اطلاعات بیشتر لطفا بخش نقد و بررسی و مشخصات همین صفحه را به صورت کامل مطالعه فرمایید.

   1. نحوه فعال سازی فیلترها نیز در فایل دریافتی ارائه شده است.

   2.  توجه داشته باشید که فیلترها تنها به تحلیلگر کمک می دهند تا به جای بررسی صدها سهم، تعداد محدودتری از سهم ها که بر اساس استراتژی شخصی هر او می تواند مستعد رشد باشد را بررسی کرده و در صورت تایید دیگر مولفه های لازم اقدام به معامله نماید. پس به هیچ عنوان هیچ فیلتری به تنهایی سیگنال خرید یا فروش نیست و خروجی بهترین فیلتر ها هم نیاز به بررسی و تحلیل دارند . بنابراین استفاده از فیلتر برای افراد آماتور توصیه نمی شود.

   3. بهتر است فیلتر توسط خود تحلیلگر و متناسب با استراتژی شخصی او نوشته شود، به همین جهت ما در این محصول تلاش کرده ایم با دو دسته از فیلترها، شما را در به دست آوردن سهام مناسب کمک نماییم :


  • دسته اول شامل  تعدادی  فیلتر کاربردی است که تقریبا هر تابلوخوانی به آنها نیاز دارد و مناسب افرادی  می باشد که می خواهند با سلیقه خود مهم ترین آنها را ترکیب نموده و فیلتر شخصی خود را بسازند.
  • دسته دوم شامل چند ترکیب منتخب تیم آکادمی علم و ثروت است. توجه داشته باشید که این ترکیب ها برگرفته از استراتژی تحلیلگران آکادمی علم و ثروت تدوین شده و ممکن است برای استراتژی معاملاتی شما مناسب نباشد.


   4. سعی شده در دسته دوم فیلتر ها (فیلترهای ترکیبی) رعایت اولویت شود و به ترتیب اهمیت شماره گذاری شوند اما این اولویت بندی کاملا شخصی است و شما می توانید اولویت ها را تغییر دهید.

   5. گاهی ممکن است یک فیلتر مناسب، در طول یک یا چند هفته تنها ۱ سهم نشان دهد که این نشان از به کارگیری مولفه های سختگیرانه تر در فیلتر می باشد نه ضعف و یا عدم کارکرد آن.

   6. ملاک صحت فیلترها اعتبار سنجی سایت tsetmc.com می باشد و  بارها این مورد توسط تیم علم و ثروت بررسی شده و هیچ گونه خطایی در فیلترها وجود نداشته است. لطفا در صورتی که با خطایی مواجه شدید، ابتدا فیلتر مورد نظر خود را در مرورگری دیگر وارد نموده و چنانچه بازهم با خطا روبرو شدید در بخش پشتیبانی پنل کاربری خود، به کارشناسان ما تیکت زده تا شما را راهنمایی کنند.

   7. توجه داشته باشید که ممکن است گاهی به علت خطا در سرورهای سایت tse در برخی از فیلترها خصوصا مواردی که در آن ها میانگین حجم در نظر گرفته شده، خطای اعتبار سنجی مشاهده شود که متاسفانه این مورد شایع است و ربطی به فیلترهای مربوطه ندارد. گاهی نیز  این خطا صرفا در اعتبار سنجی فیلترها نشان داده می شود اما همچنان خروجی این فیلترها نمایش داده می شوند، توصیه میکنیم در این شرایط از مرورگر دوم استفاده نمایید.

   8. خواهشمند است جهت حفظ حقوق ناشر از اشتراک فیلترها با دیگران خودداری نمایید.


  • می توانید در بخش مشخصات همین صفحه، تعدادی از فیلترهای ارائه شده در این محصول را مشاهده نمایید.
  • چنانچه نیاز به دریافت مشاوره جهت انتخاب آموزش یا خدمات متناسب با خود را دارید، اینجا کلیک نمایید.
  • برای مشاهده سایر خدمات علم و ثروت، اینجا کلیک کنید.
  •  برای آشنایی با دوره های آموزشی علم و ثروت، اینجا کلیک کنید.
ورود پول هوشمند
مناسب یافتن سهم هایی که مشمول ورود قابل توجه پول، توسط بزرگان بازار شده اند
حجم مشکوک
معمولا سهم ها پیش از رشد یا ریزش قابل توجه، با حجم بالای معاملات مواجه می شوند که در این فیلتر به آن سهم ها دسترسی خواهید داشت
کد به کد
یک نشانه قابل توجه برای تابلوخوان ها، از احتمال نوسان صعودی در سهام
الگوهای تابلوخوانی
همچون الگوی ساعت، الگوی تیک، حجم تقاضای بالا در قیمت های منفی یا مثبت و ...
الگوهای تکنیکالی
همچون الگوی اینگالف و هامر