با اطمینان خرید کنید


شما می توانید در صورت تمایل، پیش از خرید قرارداد (QAC) یا همان تضمین کیفیت با علم و ثروت امضاء نموده تا در صورت نارضیاتی از محصولات و خدمات ما، وجه خود را به صورت کامل بازپس گیرید. برای این فرآیند ابتدا فرم قرارداد را از اینجا دانلود نموده و پس از پرینت و تکمیل قرارداد، در سایت ثبت نام کنید. سپس از پنل کاربری خود و بخش درخواست پشتیبانی ، بر روی ثبت درخواست جدید کلیک کرده و تصویر قرارداد تکمیل شده به همراه نام محصول مورد نظر خود را برای امور مالی علم و ثروت ارسال نمایید. در اولین روز کاری پس از انجام این مراحل، قراداد امضاء شده در  همان بخش درخواست های شما بارگذاری خواهد شد.

تبریک... شما هم اکنون می توانید با خیالی آسوده به خرید محصول مورد نظر خود اقدام کنید.

  • توجه داشته باشید که هر قرارداد با تاریخ و شماره ثبت شده صرفا مخصوص خرید محصول مشخص می باشد و برای خرید هر محصول در صورت تمایل می بایست قرارداد جداگانه ثبت کنید.
  • اشتراک کانال های VIP شامل این قرار داد نمی شوند و برای اطمینان از محتوای این کانال می توانید از همان بخش پشتیبانی پنل کاربری خود، درخواست یک هفته اشتراک رایگان نمایید.
  • در نظر داشته باشید که قرارداد تضمین کیفیت صرفا به منظور اطمینان شما مخاطبان گرامی تنظیم شده است و خرید از علم و ثروت منوط به تنظیم این قرارداد نمی باشد.


  • برای مشاهده مجموعه خدمات و محصولات علم و ثروت اینجا کلیک نمایید.
  • برای ارتباط با واحد پشتیبانی اینجا کلیک کنید

در بهترین زمان ممکن

درست ترین کار رو انجام بده

20+

میلیارد تولید ثروت

5+

سال تجربه

1000+

دانش پژوه

20+

کارآفرینی مستقیم