قرارداد تضمین کیفیت (QAC)

با اطمینان خرید کنید


شما می توانید در صورت تمایل، پیش از خرید خود با علم و ثروت قرارداد  (QAC) یا همان تضمین کیفیت امضاء کنید تا در صورت نارضیاتی از محصولات و خدمات علم و ثروت، وجه خود را به صورت کامل بازپس گیرید.برای این فرآیند ابتدا فرم قرارداد را از اینجادانلود نموده و پس از پرینت و تکمیل قرارداد، در سایت ثبت نام کنید. سپس از پنل کاربری خود و بخش درخواست پشتیبانی ، بر روی ثبت درخواست جدید کلیک نمایید و تصویر قرارداد تکمیل شده به همراه نام محصول مورد نظر خود را برای امور مالی علم و ثروت ارسال کنید. در اولین روز کاری پس از انجام این مراحل، قراداد امضاء شده در  همان بخش درخواست های شما بارگذاری خواهد شد.

تبریک... شما هم اکنون با علم و ثروت قرارداد تضمین کیفیت منعقد کردید و با خیالی آسوده می توانید به خرید محصول مورد نظر خود اقدام کنید

  • توجه داشته باشید که هر قرارداد با تاریخ و شماره ثبت شده صرفا مخصوص خرید محصول مشخص می باشد و برای خرید هر محصول در صورت تمایل می بایست قرارداد جداگانه ثبت کنید.
  • اشتراک کانال های VIP شامل این قرار داد نمی شوند و برای اطمینان از محتوای این کانال می توانید از همان بخش پشتیبانی پنل کاربری خود، درخواست 3 روز اشتراک رایگان در کانال نمایید.
  • در نظر داشته باشید که قرارداد تضمین کیفیت صرفا به منظور اطمینان شما مخاطبان گرامی تنظیم شده است و خرید از علم و ثروت منوط به تنظیم این قرارداد نبوده و در صورتی که تمایل به انجام فرآیند فوق را ندارید، می توانید مستقیما نسبت به خرید هر کدام از محصولات اقدام نمایید.


برای مشاهده دوره های آموزشی  اینجا ، و برای مشاهده سایر خدمات و محصولات علم و ثروت اینجا کلیک نمایید.


در بهترین زمان ممکن

درست ترین کار رو انجام بده

1000+

ثبت نام در دوره های آموزشی

20+

نیروی متخصص

5+

شرکت و کسب و کار مرتبط

4+

سال تجربه