سمینار فرمول سرمایه گذاری

سمینار فرمول سرمایه گذاری

به شما می گوییم چگونه خود را در برابر تورم بیمه کنید


 • چگونه ارزش پول خود را در برابر تورم حفظ کنیم؟
 • فرصت های سرمایه گذاری در سال 1402 کدام اند؟
 • چطور یاد بگیریم چه زمانی باید کجا سرمایه گذاری کنیم؟

سرمایه گذاری نیز مانند تمام حرفه های دیگر، فرمول ها و قلق هایی دارد که در تمام بازارها یکسان اند. چنانچه این قوانین و اصول کلی را بدانید فرصت های سرمایه گذاری صحیح را به درستی تشخیص داده و از این طریق نه تنها می توانید ارزش پول خود را در برابر تورم حفظ کنید، بلکه راه کسب درآمد از این حرفه را نیز به خواهید یافت. آکادمی علم و ثروت از بهمن ماه سال 1400 با توجه به شرایط سخت و تورمی کشور،  اقدام به برگزاری سمینارهای * فرمول سرمایه گذاری * به صورت کاملا رایگان و مجازی نموده بلکه بتواند از این طریق قدمی هر چند کوچک در حل مشکلات اقتصادی مردم دوست داشتنی کشور عزیمان ایران، برداشته باشد. 

توضیحات ضروری :

 1. فعلا تمامی سمینارها در روزهای دوشنبه و پنج شنبه هر هفته و از ساعت 20 الی 21 برگزار می گردند.
 2. با توجه به حجم درخواست ها، ممکن است نام شما در لیست همان هفته ای که اقدام به ثبت نام نموده اید و یا هفته های بعد قرار گیرد. بنابراین در فیلد انتخاب روز، گزینه ای را انتخاب کنید که در صورت رزرو نام شما در لیست هفته های بعد، امکان شرکت برایتان فراهم باشد.
 3. به منظور ارتقای کیفیت و ایجاد فضای تعاملی جهت پرسش و پاسخ متقاضیان، سمینار به صورت تصویری در محیط گوگل میت و با ظرفیت های حداکثر 50 نفره تشکیل خواهد شد. 
  • لازم به ذکر است با توجه محدودیت ظرفیت سمینارها، ابتدای هر جلسه از تمامی متقاضیان حضور و غیاب به عمل آمده و در صورت غیبت، متقاضی از شرکت در تمامی سمینارها و دوره های علم و ثروت محروم خواهد شد.
  • تنها با داشتن جیمیل و لینک ورود، امکان شرکت در محیط سمینار وجود دارد؛ اما توصیه می شود از طریق نصب نرم افزار گوگل میت اقدام به شرکت در سمینار نمایید. 
 4. در صورتی که امکان شرکت شما در روز مورد نظرتان تا مدت طولانی وجود نداشته باشد، همکاران ما جهت مشاوره نسبت به تغییر روز انتخابی، با شما تماس خواهند گرفت.
 5.   زمان و لینک شرکت، حداکثر تا یک روز پیش از سمینار برای شما ارسال خواهد شد.
  • چنانچه حداکثر تا یک ماه پس از ارسال درخواست، لینکی برای شما ارسال نشد می توانید از طریق تکمیل فرم صفحه ارتباط با علم و ثروت ، موضوع را با تیم پشتیبانی مطرح نمایید.
 • {{value}}
نام و نام خانوادگی را بنویسید. نام و نام خانوادگی را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
شماره موبایل را بنویسید. شماره موبایل را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
استان و شهر را بنویسید. استان و شهر را کوچک‌تر از 30 حرف بنویسید.

استان و شهر محل سکونت خود را وارد نمایید

جنسیت را انتخاب کنید.
تاریخ تولد را بنویسید. تاریخ تولد را کوچک‌تر از 15 حرف بنویسید. نگارش فیلد تاریخ تولد معتبر نیست. مقدار را مانند نمونه بنویسید: 1402/01/02
طریقه آشنایی را انتخاب کنید.
انتخاب روز را انتخاب کنید.

روز مورد نظر جهت شرکت در سمینار را انتخاب نمایید


کمی صبر کنید...